SEBATTİN KAPLAN
ÖZKAPLAN OTOMOTİV YÖNETİM KURULU BAŞKANI
GÖNEN TARIM VE HAYVANCILIK FUARI RÖPORTAJI

Avrupa'da modern üretim tesislerinde ve son derece kalifiye bir iş gücü ile üretilen sağlam, dayanıklı ve ekonomik Farmtrac traktörleri şimdi Özkaplan Otomotiv güvencesiyle Türkiye'de!

SEBATTİN KAPLAN
ÖZKAPLAN OTOMOTİV YÖNETİM KURULU BAŞKANI
KONYA ULUSLARARASI TARIM FUARI RÖPORTAJI

Özkaplan Otomotiv 1974 yılında babamız merhum Sami Kaplan tarafından kurulmuştur. Firmamızın temel hedefi Türk tarımında çalışan tüm çiftçilerimize hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmaktır.

Farmtrac Europe Line

Farmtrac traktörleri Europe Line ve Heritage Line olmak üzere iki ayrı seri olarak pazara sunulmaktadır.

Farmtrac Heritage Line

Saç kaporta Heritage Line serisi hem tekçeker hem de çiftçeker olmak üzere 50, 60 ve 75 BG güçlerindedir.

Farmtrac Ekipman

Orijinal Farmtrac ekipmanları özellikle hayvancılık işletmelerinin kullanımları dikkate alınarak üretilmiştir.

Avrupalı Traktör

Avrupa'da modern üretim tesislerinde ve son derece kalifiye bir iş gücü ile üretilen sağlam, dayanıklı ve ekonomik Farmtrac traktörleri şimdi Özkaplan Otomotiv güvencesiyle Türkiye'de!

Dünya Standartlarında Kaliteli Parçalar

Son teknoloji kullanılarak gerçekleştirilen üretiminde Perkins, Köhler, ZF, Carraro, Bosch ve MITA gibi dünyanın en kaliteli parçaları kullanılır.

Ödül Kazanan Tasarım

Kuruluşundan bugüne kadar sağlam, dayanıklı ve ekonomik traktörler üretmesi ile tanınmış olan Farmtrac, pek çok uluslararası ödül kazanmıştır.

Paranızın Tam Karşılığı

Güç, dayanıklılık, yakıt ekonomisi, rahat kullanım ve bakım kolaylığı özelliklerine sahip olan Farmtrac traktörleri çok karlı bir yatırımdır.

ÜSTÜN YAKIT EKONOMİSİ SAĞLAYAN SON TEKNOLOJİ!

En yeni motor teknolojisi, yüke ve motor devrine bağlı olarak uygun miktarda yakıtın her zaman mevcut olmasını ve böylece yakıt kullanımını en aza indirirken traktörün verimini de en üst seviyeye çıkartır.

Ayrıca son teknoloji çözümlerimiz, traktörünüzün performansını arttırır. Farmtrac traktörleri, motor, şanzıman ve hidrolik performanslarını ve verimliliğini maksimum seviyeye çıkartarak üstün yakıt tasarrufu sağlar.

  • Farmtrac Perkins
  • Farmtrac Carraro
  • Farmtrac Bosch
  • Farmtrac MITA
  • Farmtrac ZF
  • Farmtrac Köhler
  • Farmtrac Dekra
  • Farmtrac Escorts

DÜNYA STANDARTLARINDA KALİTELİ PARÇALAR

Dünyanın en kaliteli parçaları

Tedarikçilerimiz arasında Perkins, Köhler, ZF, Carraro, Bosch, MITA ve diğer dünya çapında tanınmış markalar bulunmaktadır.

Bize Ulaşın